Przewiń do góry

25

Wrz

Chcąc wprowadzać innowacyjne rozwiązania umożliwiające naszym Klientom dostęp do środków, zdecydowaliśmy się na uruchomienie usługi smartKARTA dostępną już dla Państwa w aplikacji mobilnej Nasz Bank

Obawa zachorowania poprzez kontakt z powierzchnią skażoną spowodowana sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, może powodować niechęć do korzystania z bankomatu. Bez obaw! Dzięki usłudze smartKARTA można pobierać środki z bankomatu BEZDOTYKOWO. Wystarczy skorzystać z aplikacji Nasz Bank, wybrać opcję smartKARTA, wybrać kwotę wypłaty, zeskanować kod QR widoczny na ekranie bankomatu i na koniec zaakceptować transakcję w aplikacji.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.smartkarta.pl 

05

Sie

Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a.

Płacąc za pomocą Apple Pay poprzez iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca*, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Płacenie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień. Dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Płacenie w sklepach, aplikacjach mobilnych (czyli popularnych „apkach”) i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

28

Lip

W Banku Spółdzielczym w Wąsewie już możesz używać mojeID - zdalnego potwierdzania tożsamości poprzez bankowość elektroniczną. Teraz wygodniej skorzystasz z komercyjnych i publicznych usług online...

01

Lip

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2020 r. w systemie bankowości elektronicznej Internet Banking, można składać wnioski w Programie Dobry Start (300+) na wyprawkę szkolną dla uczniów, bez względu na dochód rodziny. Świadczenie mogą otrzymać uczniowie do 20 roku życia lub, w przypadku niepełnosprawności, do 24 roku życia. Świadczenie nie obejmuje dzieci, które w roku szkolnym 2020/2021 idą do przedszkola lub tzw. "zerówki".

Jednocześnie przypominamy, że obecny okres świadczeniowy Programu "Rodzina 500+" trwa do maja 2021 r. Wnioski na nowy okres świadczeniowy można będzie składać w systemie bankowości elektronicznej Internet Banking od 1 lutego 2021 r.

02

Gru

Nasz Bank to aplikacja mobilna systemu bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Wąsewie. Umożliwia swobodny, bezpieczny i skuteczny dostęp do Twoich finansów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz.

 

29

Lis

Szanowni Państwo,
Bank Spółdzielczy w Wąsewie uprzejmie informuje, iż ulega zmianie Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe oraz za inne czynności w Banku Spółdzielczym w Wąsewie.

04

Lip

25 czerwca 2019 roku, w dniu obchodów centralnych Święta Spółdzielczości Bankowej, ogłoszono wyniki i przedstawiono zwycięzców V edycji Konkursu SKO "Młodzi Mistrzowie Oszczędzania". Konkurs, w którym wzięły udział szkoły podstawowe z całej Polski, został zorganizowany przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

 

Wyróżnienie i nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN przyznano Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim (pod patronatem Banku Spółdzielczego w Wąsewie).

 

Serdecznie gratulujemy!

 

W tegorocznej edycji Konkursu, oprócz nagród finansowych przeznaczonych dla szkół, które zwyciężyły i osiągnęły najlepsze wyniki w prowadzeniu SKO, Jury Konkursu przyznało również znaki jakości dla wyróżnionych szkół i banków spółdzielczych.

 

Podkategorie