Przewiń do góry

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że
Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Wąsewie
Urszula Zalewska
uzyskała tytuł
Bankowego Menedżera Roku 2021 Banku Spółdzielczego
w konkursie
Bankowy Menedżer Roku,
zorganizowanym przez Gazetę Bankową.

Jednocześnie informujemy, że
Bank Spółdzielczy w Wąsewie
zajął 
III miejsce 
w konkursie 
Najlepszy Bank 2022.

Bardzo dziękujemy!

25

Lut

 

Szanowni Klienci,

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wąsewie w związku z konfliktem wojennym na Ukrainie apeluje o zachowanie spokoju oraz nieuleganie plotkom i fake newsom. Sytuacja naszego Banku jest stabilna, nie ma żadnych zagrożeń dla bezpieczeństwa depozytów naszych klientów, płynności operacji finansowych, obsługi płatności, działalności bankomatów i funkcjonowania bankowości elektronicznej i internetowej. Sytuacja ekonomiczna Banku pozostaje na poziomie gwarantującym swobodną i niezakłóconą działalność biznesową.

Przypominamy również, że środki deponowane w naszym Banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) do kwoty 100 tys. euro, niezależnie od liczby rachunków posiadanych przez klienta w banku.

Zarówno Komisja Nadzoru Finansowego, jak i Narodowy Bank Polski zapewniają o bezpieczeństwie polskiego systemu finansowego. Nie ulegajmy panice wywołanej przez plotki i fake newsy, bo tego oczekują agresorzy, to taktyka typowa dla wojny informacyjnej.

Ten czas to sprawdzian naszej dojrzałości i postawy propaństwowej.

31

Sty

Bank Spółdzielczy w Wąsewie uprzejmie informuje, iż ulega zmianie Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe oraz za inne czynności w Banku Spółdzielczym w Wąsewie dla klientów indywidualnych oraz Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe oraz za inne czynności w Banku Spółdzielczym w Wąsewie dla klientów instytucjonalnych.

16

Lis

Informujemy, iż PFR uruchomił stronę umożliwiającą bezpośrednie, indywidualne zapisy do szkoleń dotyczących rozliczeń Tarczy 2.0 dla MSP.

Link do rejestracji na szkolenie: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr-2-0/ 

Rejestracja i udział w szkoleniu są bezpłatne.

Zapraszamy również do zapoznania się z prezentacją dotyczącą zasad rozliczania Tarczy Finansowej 2.0 dla Przedsiębiorstw z sektora MSP: