Przewiń do góry

18

Wrz

SUPERLOKATA to lokata, którą mogą Państwo założyć w naszym Banku w dniach 18-29 września 2023 r.

Dlaczego warto?

SUPERLOKATA to:

  • atrakcyjne oprocentowanie: 5,5% w skali roku dla nowych środków*
  • minimalna kwota lokaty: 50 000 PLN
  • lokata 1-miesięczna
  • bezpieczeństwo środków zapewnione dzięki gwarancjom Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

*Nowe środki to nadwyżka pomiędzy saldem wszystkich rachunków Klienta w dniu zakładania lokaty a saldem wszystkich rachunków Klienta na koniec dnia poprzedniego.

Zapraszamy do placówek naszego Banku.

01

Sty

Informujemy, że od dnia 01.01.2023 r. w Banku Spółdzielczym w Wąsewie istnieje możliwość uzyskania kredytów hipotecznych z okresowo stałym oprocentowaniem.

Szczegóły dostępne są w placówkach Banku.

Zapraszamy

29

Lip

Od 29 lipca 2022 r. można złożyć wniosek o zawieszenie spłaty kredyt hipotecznego, czyli tzw. wakacje kredytowe.

Zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom, wakacje kredytowe mogą dotyczyć jednej umowy kredytowej w złotych polskich zawartej w celu nabycia nieruchomości przeznaczonej na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych.

Spłatę kredytu hipotecznego można zawiesić:

  • po dwa miesiące w trzecim i czwartym kwartale 2022 roku;
  • po jednym miesiącu w każdym z czterech kwartałów 2023 roku.

Wzór wniosku o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego:

Wniosek o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od wniosku złożonego poza placówką Banku:

 Oświadczenie o odstąpieniu od wniosku złożonego poza placówką Banku

Wnioski można składać nie później niż w dniu płatności raty, której zawieszenie dotyczy:

  1. w Placówce Banku (w godzinach pracy Banku)
  2. pocztą tradycyjną na adres Banku (decyduje data wpływu do Banku)
  3. na skrzynkę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z podpisami elektronicznymi wszystkich kredytobiorców
  4. przez bankowość internetową

Prosimy o składanie wniosków w godzinach pracy Banku. Wnioski, które wpłyną poza godzinami pracy Banku będą rozpatrywane w kolejnym dniu roboczym.

Szczegóły w naszych placówkach Banku.

25

Lut

 

Szanowni Klienci,

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wąsewie w związku z konfliktem wojennym na Ukrainie apeluje o zachowanie spokoju oraz nieuleganie plotkom i fake newsom. Sytuacja naszego Banku jest stabilna, nie ma żadnych zagrożeń dla bezpieczeństwa depozytów naszych klientów, płynności operacji finansowych, obsługi płatności, działalności bankomatów i funkcjonowania bankowości elektronicznej i internetowej. Sytuacja ekonomiczna Banku pozostaje na poziomie gwarantującym swobodną i niezakłóconą działalność biznesową.

Przypominamy również, że środki deponowane w naszym Banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) do kwoty 100 tys. euro, niezależnie od liczby rachunków posiadanych przez klienta w banku.

Zarówno Komisja Nadzoru Finansowego, jak i Narodowy Bank Polski zapewniają o bezpieczeństwie polskiego systemu finansowego. Nie ulegajmy panice wywołanej przez plotki i fake newsy, bo tego oczekują agresorzy, to taktyka typowa dla wojny informacyjnej.

Ten czas to sprawdzian naszej dojrzałości i postawy propaństwowej.

31

Sty

Bank Spółdzielczy w Wąsewie uprzejmie informuje, iż ulega zmianie Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe oraz za inne czynności w Banku Spółdzielczym w Wąsewie dla klientów indywidualnych oraz Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe oraz za inne czynności w Banku Spółdzielczym w Wąsewie dla klientów instytucjonalnych.

16

Lis

Informujemy, iż PFR uruchomił stronę umożliwiającą bezpośrednie, indywidualne zapisy do szkoleń dotyczących rozliczeń Tarczy 2.0 dla MSP.

Link do rejestracji na szkolenie: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr-2-0/ 

Rejestracja i udział w szkoleniu są bezpłatne.

Zapraszamy również do zapoznania się z prezentacją dotyczącą zasad rozliczania Tarczy Finansowej 2.0 dla Przedsiębiorstw z sektora MSP: