Przewiń do góry

22

Lut

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wąsewie uprzejmie zawiadamia wszystkich Członków Banku o zbliżających się Zebraniach Grup Członkowskich w 2019 r.

17

Cze

Zwycięzcą V edycji Programu TalentowiSKO 2017/2018 (pierwsze miejsce w kraju) została Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych pod patronatem Banku Spółdzielczego w Wąsewie.
Serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

10

Kwi

W dniu 8 kwietnia 2018 roku odbyło się statutowe Zebranie Przedstawicieli Banku w Wąsewie. Zebraniu przewodniczył Pan Grzegorz Jaworski. Sekretarzem Zebrania była Pani Hanna Sot

12

Sty

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wąsewie uprzejmie zawiadamia wszystkich Członków Banku o zbliżających się Zebraniach Grup Członkowskich w 2018 r.

02

Paź

Uprzejmie informujemy, że udostępniliśmy Państwu Sm@rt wypłatę - nową funkcjonalność w zakresie wypłat gotówki z bankomatów własnych Banku.

07

Wrz

Z radością informujemy, że dostosowując się do Państwa potrzeb, uruchomiliśmy bankowość mobilną!

16

Sie

W dniu 15 sierpnia 2017 roku podczas Dożynek Gminno-Parafialnych odbyło się losowanie nagród przewidzianych w Regulaminie loterii promocyjnej "Letnie wygrywanie z Bankiem Spółdzielczym w Wąsewie".

12

Kwi

W dniu 12.04.2017 r. w świetlicy Banku Spółdzielczego w Wąsewie odbyło się podsumowanie konkursu Szkolnych Kas Oszczędności w ramach Programu TalentowiSKO w roku szkolnym 2016/2017.

10

Lut

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wąsewie uprzejmie zawiadamia wszystkich Członków Banku o zbliżających się Zebraniach Grup Członkowskich w 2017 r.

01

Gru

Niniejszym informujemy, że z dniem 01/12/2016 ruszyła kolejna edycja loterii promocyjnej organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Wąsewie pod nazwą: LETNIE WYGRYWANIE Z BANKIEM SPÓŁDZIELCZYM W WĄSEWIE

17

Sie

W dniu 15 sierpnia 2016 roku podczas Dożynek Gminno-Parafialnych odbyło się losowanie nagród przewidzianych w Regulaminie loterii promocyjnej "Letnie wygrywanie z Bankiem Spółdzielczym w Wąsewie".

20

Maj

Podczas uroczystej gali VIII Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej nagrodzono laureatów Krajowego Rankingu "Wyróżniające się banki spółdzielcze" edycji 2016 miesięcznika "Nowoczesny Bank Spółdzielczy". Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Bank Spółdzielczy w Wąsewie uzyskał II miejsce w kategorii "Najefektywniejsze banki".

02

Maj

Komunikat 
Zarządu Banku Spółdzielczego w Wąsewie 
z dnia 2 maja 2016 roku

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wąsewie uprzejmie informuje, że w dniu 24 kwietnia 2016 roku odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku, na którym oceniono działalność Banku za 2015 rok i dokonano podziału nadwyżki bilansowej.

05

Kwi

Bank Spółdzielczy w Wąsewie oferuje lokaty na przyszłość dziecka, dla małoletnich osób fizycznych, zakładane ze środków pochodzących z tytułu świadczenia wychowawczego w ramach Programu Rodzina 500+ wpływającego na rachunki bankowe prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Wąsewie, z oprocentowaniem 3% w skali roku.

10

Lis

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Bank Spółdzielczy w Wąsewie został laureatem godła Bank Spółdzielczy roku 2015.

17

Sie

W dniu 15 sierpnia 2015roku, podczas VII Dożynek Gminno-Parafialnych zorganizowanych przez Urząd Gminy w Wąsewie, po raz kolejny nastąpiło losowanie nagród w Loterii Promocyjnej "Letnie wygrywanie z Bankiem Spółdzielczym w Wąsewie".

12

Maj

W roku szkolnym 2014/2015 Szkolne Kasy Oszczędności uczestniczyły w II edycji programu TalentowiSKO. To kontynuacja programu edukacyjnego Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, łączącego naukę o przedsiębiorczości z misją rozwoju talentów dzieci i młodzieży.

01

Kwi

Informujemy, iż w trosce o Państwa wygodę od dnia 1 kwietnia 2015 roku czas pracy kasy Banku Spółdzielczego w Wąsewie został wydłużony.
Operacji pieniężnych można dokonywać w godzinach 8:00 - 15:30.