Przewiń do góry

UWAGA! Oszuści podszywają się pod pracowników Banku Spółdzielczego,Zrzeszenia BPS i firm informatych

OSTRZEGAMY przed przestępcami kontaktującymi się telefonicznie i podającymi się za pracowników Banku lub innych instytucji. Pod pozorem troski o bezpieczeństwo Twoich środków i operacji finansowych mogą kontaktować się z Tobą i nakłaniać Cię do:

  • przekazania identyfikatora i hasła do bankowości elektronicznej,
  • podania danych kart płatniczych (numer i kod CVV/CVV2) lub innych ważnych danych (np. PESEL, skany dokumentu tożsamości),
  • zainstalowania dodatkowego oprogramowania na komputer lub aplikacji na smartfonie (AnyDesk/TeamViewer),
  • wyręczenia w wykonaniu lub dokończeniu transakcji w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

NIGDY NIE podawaj powyższych danych, NIE instaluj dodatkowych aplikacji i NIE potwierdzaj żadnych operacji, które nie był zlecone przez Ciebie.
PAMIĘTAJ, od Twojej czujności zależy, czy oszuści zdołają przejąć Twoje konto i wyczyścić je ze wszystkich pieniędzy!
Gdy odbierzesz podejrzany telefon lub podczas korzystania z elektronicznych kanałów dostępu spotkasz się z sytuacją, która wyda Ci się nietypowa lub podejrzana, skontaktuj się z Bankiem!
Jeżeli masz wątpliwości, koniecznie skontaktuj się osobiście z placówką Banku lub zadzwoń na numer Banku, który dobrze znasz, wybierając numer ręcznie, najlepiej korzystając z innego urządzenia (jeśli masz taką możliwość).

Niniejszym informujemy, że z dniem 01/12/2016 ruszyła kolejna edycja loterii promocyjnej organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Wąsewie pod nazwą: LETNIE WYGRYWANIE Z BANKIEM SPÓŁDZIELCZYM W WĄSEWIE

W losowaniu nagród wezmą udział pełnoletnie osoby fizyczne, które w okresie promocji, tj. w dniach 01/12/2016- 31/05/2017, założą 9-miesięczną lokatę terminową na kwotę co najmniej 3000 zł lub jej wielokrotność - każde 3000 zł to 1 los w loterii.

Do rozlosowania będą następujące nagrody rzeczowe: rower, odkurzacz wielofunkcyjny, tablet, wyciskarka do owoców i warzyw, robot kuchenny, leżak turystyczny, namiot, maszynka do mielenia mięsa, lodówka turystyczna, frytkownica, odkurzacz samochodowy, grill elektryczny, komplet sztućców, parowar, hamak ogrodowy, zegarek damski, zegarek męski, krajalnica, młynek do mielenia kawy.

Losowanie nagród odbędzie się w dniu 15/08/2017.

Regulamin Loterii zatwierdzony decyzją Dyrektora Izby Celnej w Warszawie nr 440000-IAGW.8703.169.2016.KP wydającego zgodę na powyższą loterię: pdficon

                                      

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dytektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera: tutaj.