Przewiń do góry

Usługa Invoobill ma na celu ułatwienie płacenia rachunków oraz faktur od wielu dostawców. Invoobill jest dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Daje podobną wygodę jak polecenie zapłaty, ale zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa, ponieważ Klient musi zaakceptować każdą płatność natomiast w przypadku polecenia zapłaty konto obciążane jest automatycznie. W Invoobillu rachunki i faktury w formie elektronicznej dostarczane są bezpośrednio na internetowe konto bankowe. Wystarczy zalogować się, wybrać odpowiednią zakładkę i jednym kliknięciem zaakceptować daną transakcję.

Aktywacja usługi obecnie wymaga przekazania dostawcy kodu wygenerowanego w systemie bankowości elektronicznej. Pewność i bezpieczeństwo funkcjonowania usługi zapewnia fakt, że Invoobill działa w ramach infrastruktury banków i KIR (Krajowej Izby Rozliczeniowej)

Dzięki Invoobill Klient ma możliwość łatwego i wygodnego regulowania opłat za prąd, gaz, internet czy telefon komórkowy prosto ze swojego konta bankowego za pośrednictwem bankowości internetowej.

Usługa ta umożliwia Klientowi opłacanie comiesięcznych zobowiązań jednym kliknięciem – bez konieczności pamiętania wielu kodów czy haseł do eBOK-ów różnych dostawców.

Instrukcja obsługi Invoobill dostępna w zakładce Usługi – Bankowość internetowa i mobilna – Internet Banking dla klienta indywidualnego (strony 47-51), także tutaj.
Więcej na www.invoobill.pl